Regulamin

Regulamin Skiprzedszkola Eskimoski
1. Zajęcia firmy Eskimoski organizowane są w godzinach od 10:30-14:30.  Firma Eskimoski odpowiada za bezpieczeństwo dzieci, tylko podanych godzinach zajęć.

 

2. Rodzice zobowiązani są do przyprowadzania dzieci na godzinę 10:30 i odbierania dzieci o 14:30 w umówionym miejscu. W przypadku spóźnienia na zajęcia, dziecko może nie zostać przyjęte na zajęcia, a wpłacone środki za dany dzień, nie zostaną zwrócone.

 

4. Rezerwacja jest ważna tylko po zapisaniu się przez stronę www.lato.eskimoski.com. Płatnoci należy dokonać na miejscu w formie gotówkowej, suma wpłaty powinna być odliczona, za wszystkie zarezerwowane dni. Płatności można również dokonać przelewem, minimum 1 dzień roboczy przed zajęciami.

 

5.Jeżeli w trakcie zajęć nastąpią zmiany, rodzic zobowiązany jest poinformować dzień wcześniej o zmianie lub anulowaniu uczestnictwa dziecka w zajęciach. W przypadku nie poinformowania dzień wcześniej o zmianie, kwota zapłacona za wykupione zajęcia nie podlega zwrotowi.

 

6. Skiprzedszkole Eskimoski nie ponosi odpowiedzialności za wartościowe rzeczy pozostawione w przedszkolu.

 

7. Ze względu na bezpieczeństwo  oraz dobro całej grupy, w trakcie zajęć  uprzejmie prosi się rodziców o z nie ingerowanie w zajęcia.Uprzejmie prosimy również o opuszczanie przedszkola do godziny 10:30 oraz pozostawianie dzieci tylko pod opieką naszych opiekunów(obecność rodziców bardzo utrudnia nam organizację dzieci oraz zajęć).

 

8. Wszystkie dzieci podlegają obowiązkowemu ubezpieczeniu od następstw nieszczęśliwych wypadków. Koszt ubezpieczenia pokrywają rodzice. Skiprzedszkole Eskimoski ubezpiecza tylko instruktorów ubezpieczeniem oc.

 

9. Dzieci pozostawione w Skiprzedszkolu Eskimoski pozostają pod stałą opieką opiekunów . Opiekunowie i instruktorzy w razie konieczności mają prawo pomóc dziecku w toalecie.

 

10. Akceptując regulamin rodzic wyraża zgodę na wykorzystanie fotografii  dziecka oraz filmów robionych podczas zajęć na potrzeby firmy  „Eskimoski Paulina Busz”. Jeżeli rodzic nie zgadza się na upublicznianie zdjęć dziecka, dziecko nie może uczestniczyć w naszych zajęciach. *

 

11. Firma Eskimoski nie odpowiada za zniszczone lub ubrudzone ubrania oraz obuwie. Prosimy o ubieranie dzieci w rzeczy sportowe, łatwe do wyprania. Rodzice zobowiązani są do zapewnienia dzieciom odzieży oraz obuwia stosownego do pogody, gdyż wszystkie zajęcia odbywają się na zewnątrz.

 

12. Firma Eskimoski ma prawo nie przyjąć dziecka, którego opiekunowie nie dokonali wcześniejszej rezerwacji przez naszą stronę www.lato.eskimoski.com

 

13. Akceptacja regulaminu następuje w momencie rezerwacji/wykupienia zajęć w Skiprzedszkolu Eskimoski.

 

14. Akceptując regulamin rodzic wyraża zgodę na przesyłanie na podany adres E-mail treści reklamowych Skiprzedszkola Eskimoski oraz przetrzymywanie danych osobowych tylko i wyłącznie dla firmy Eskimoski Paulina Busz.

 

15. Dzieci nie powinny zabierać ze sobą żadnych urządzeń elektronicznych, w tym telefonów.  Nie odpowiadamy za sprzęt elektroniczny.

 

*Większość rodziców chce publikacji zdjęć oraz filmów z naszych zajęć, z tego względu nie możliwym jest wyławianie dzieci których rodzice nie wyrażają zgody na publikację, spośród grup, w celu nie robienia danym dzieciom zdjęć .

Zaprzyjaźnione strony:
hotel-goralhotel-goralMAREKOGIENfemipleasure
Apartamenty ParkoweDzieciochatki Banerklonski.euthenorthface.sklep.plwww.beskidzkamama.pl

© 2018 Eskimoski.com – Sezon Letni - All rights reserved.

FreshMail.pl